گیلانس پرداختکاری به واقع مهمترین وسیله ای است که برای پولیش کاری انجام می شود، به همین خاطر لازم است خریداران در تهیه آن حساسیت و دقت بالایی به خرج دهند؛ نوع و کیفیت گیلانس پرداختکاری تهیه شده علاوه بر کیفیت محصول، بر روی هزینه های تولید نیز تاثیر بسیار زیادی دارد، پس توجه به نکات آن بسیار سودمند است.

اغلب گیلانس های مصرفی صنایع مختلف از جنس لی یا جین هستند، این بخاطر کیفیت بسیار بالا، قدرت سایش ویژه و قیمت مقرون به صرفه آنهاست. خود گیلانس های پرداخت کاری بر مبنای لایه ها به دسته های گوناگونی تقسیم می شوند، در این میان گیلانس رنگی هزارلا بیشترین محبوبیت و خرید را دارد. اما چرا؟

رنگ بندی های مشخص شده برای گیلانس های هزارلا، به نوعی نشان دهنده ویژگی های ساختاری، فنی و کاربردی آنها است، به همین خاطر مشتری در امر انتخاب درصد خطای کمتری دارد و می تواند محصولی متناسب با نیاز کسب و کار خود را تهیه نماید.

انواع گیلانس رنگی هزارلا

گیلانس سفید

 

این دسته از محصولات نرمترین ساختار را دارند، به همین خاطر در حین فرایند جلادهی مورد استفاده صنعتگران قرار می گیرند.

گیلانس قرمز

گیلانس هزارلا پرداختکاری

گیلانس هزارلا پرداختکاری

درجه سختی این گیلانس هزارلا در سطح میانه است، در نتیجه می توان در امر لایه برداری و سنباده زنی عملکرد بسیار مطلوبی را از خود نشان دهد و توقعات را برآورده سازد؛ از گیلانس قرمز می توان به عنوان بهترین جایگزین گیلانس های ساده لی نیز نام برد.

گیلانس زرد

گیلانس هزارلا زرد — برای فلزات با سختی متوسط


گیلانس هزارلا زرد — برای فلزات با سختی متوسط

سخت تر از نمونه قرمز رنگ است و برای فلزات و سنگ ها کاربرد دارد، در نتیجه در پرداختکاری های ظریف عملکرد خوبی از خود نشان نمی دهد.

گیلانس آبی

گیلانس هزارلا آبی — برای استنلس استیل


گیلانس هزارلا آبی — برای استنلس استیل

سخت ترین و ساینده ترین نوع گیلانس های لایه ای است که پرداخت کاری انواع فلزات سخت و سنگ ها را نیز ممکن می سازد؛ با استفاده از سنباده هزارلا آبی امکان لایه برداری از چدن و سنگ های معدنی سخت نیز وجود دارد.

خرید گیلانس پرداختکاری

با توجه به اهمیت بالای گیلانس پرداختکاری در صنعت، خرید آن نیز برای صنعتگران اهمیت ویژه ای پیدا کرده است؛ در صورتی که کسب و کارها، کارگاه ها و کارخانه ها بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود را با شرایط بهتری تهیه کنند، توان بیشتری نیز در تولید و عرضه محصولات صنعتی خواهند داشت و در کنار رفع نیاز بازار، سود بسیار مناسبی را نیز به دست خواهند آورد.

عوامل بیان شده باعث می شود مشتریان در خرید گیلانس پرداخت کاری حساسیت بالایی از خود نشان دهند؛ حال مسئله این است که چگونه می توان نسبت به خرید هرچه بهتر و مقرون به صرفه تر این محصولات اقدام نمود؟!

خرید باید از طریق مراکز عرضه کننده اصلی صورت پذیرد، بدین ترتیب قیمت های ارائه شده در سطح پایین‌ تری هستند؛ حتما تابحال اصطلاح خرید از درب کارخانه را شنیده اید، منظور از این سخن از بین بردن واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کنندگان و یا نمایندگان آنهاست

رنگ های گیلانس های هزار لا و کارایی گیلانس های هزارلا

  • گیلانس قرمز هزار لا (جهت استفاده برای پرداخت فلزات نرم)
  1. گیلانس آبی هزار لا (جهت استفاده خط بری استنلس استیل)
  2. گیلانس زرد هزار لا (جهت استفاده فلزات سخت و متوسط)
  3. گیلانس سفید هزار لا (جهت استفاده فلزات نرم و پولیش نهایی)