لوازم پرداخت کاری

لوازم پرداخت کاری شهبازی

پرداخت کاری چیست ؟

پولیش یا به اصطلاح عامیانه پرداختکاری سطح (Surface finishing) به معنی صاف و براق کردن و اعمال تغییرات مشخص در سطوح مواد تولید شده می باشد که باعث بهبود ظاهر آن مواد می باشد استفاده از دستگاه پرداختکاری (پولیش یا گیلانس) یکی از روشهای مناسب برای ازبین بردن ضایعات حاصل از برش می باشد


تماس با ما


بیشتر بدانید …

09127779340
آمار و ارقام

خدماتی که تاکنون ارائه داده ایم


بیشتر بدانید

آنچه مشتریان ما می گویند

دستگاه پرداخت کاری چیست ؟

خرید دستگاه پرداختکاری

بدون شک هر یک از روش های پرداخت و پولیش کاری به وسایل مخصوص و پیشرفته ای نیاز دارد، به همین خاطر است که شاهد تولید و عرضه دستگاه های بسیار مختلفی در این بازار هستیم. مدل های کلسه اسبی، رومیزی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و دریلی برخی از انواع دستگاه های پرداختکاری صنعتی هستند که در فعالیت های گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین دستگاه پرداختکاری موشکی ایستاده نمونه ای بسیار پرکاربرد است که از ویژگی های فنی ممتازی برخوردار می باشد.


همین حالا خرید کن


بیشتر بدانید

نمد پرداخت کاری چیست ؟

پرداختکاری به مانند تمامی فعالیت های صنعتی، نیاز به برخی تجهیزات و مواد اولیه دارد، یکی از این تجهیزات نمد پرداختکاری است که نمونه های متفاوتی دارد و در اندازه ها، جنس ها و کاربردهای مختلف به فروش می سرد. مهمترین نکات در خرید نمد پرداختکاری، دقت به ضخامت، اندازه های تولید شده و همینطور جنس نمد است، زیرا هرکدام از این ویژگی ها تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت و کارایی نهایی کالا دارد و در بحث قیمت گذاری نیز حائز اهمیت است.


خرید نمد پرداختکاری


تماس با ما

وبلاگ ما

مقالات پرداخت کاری را مطالعه کنید


تمام مطالب سایت

پروژه ها

تولیدات ما


بیشتر بدانید

سوالات شما

دریافت مشاوره رایگان
از فروشگاه شهبازی

تیم متخصص و با تجربه ما شما را در راه اندازی پرداخت کاری به شما کمک می‌کند در میان رقبای خود بهترین باشید


قرار ملاقات


تماس با ما