پرداخت کاری چیست ؟

جهت تماس و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید                                                                            09127779340

 

پرداخت کاری عبارت است از انجام آخرین مراحل آماده سازی و بررسی محصولات که در مرحله نهایی نیاز به استفاده از ابزارهای پولیشکاری و پرداختکاری می باشد نامیده می شود که در پرداختکاری مشکلات اضافات و برآمدگی های و زائدگی های محصولات برطرف می شود .

کاری می تواند برای جنس های سنگ شیشه محصولات فلزی غیر فلزی پلاستیکی و غیره استفاده کرد.

  • پرداخت کاری فلزات
  • پرداختکاری غیر فلزات

 

پرداختکاری فلزات بنابر جنس محصول به شاخه های زیر را شامل می شود:

 

  • پرداخت کاری آهن
  • پرداخت کاری استیل
  • پرداخت کاری برنج
  • پرداخت کاری نقره
  • پرداخت کاری مس

دستگاه پرداخت پرتابل (دستگاه پرداخت کاری قابل حمل موشکی) که به صورت تک از و سه فاز می باشد بهترین مدل از مجموعه دستگاه های پولیش و پرداخت می باشد و  قابلیت پرتابل بودن و جابجایی را دارد که به دلیل سبک بودن و برای کارهای مناسب کوچک و بزرگ پرداختکاری می باشد.

دستگاه پرداخت کاری تک فاز شهبازی پولیش ، برق این دستگاه توسط برق تک فاز تامین می گردد و بسیار می تواند برای صنوف خانگی و کسانی که در کارگاه های کوچک کار می کنند بسیار مفید و به صرفه باشد.همچنین دستگاه پرداختکاری 3 فاز برای پرداختکارانی که برای کارهای بزرگتر استفاده می کنند بسیار می تواند مفید باشد.

سوالی که اینجا هست مطرح می‌شود این است که ما در پرداختکاری و پولیش کاری به چه ابزار هایی لازم داریم .در جواب باید به این اشاره کرد که بنا به آن جنس ابزار و محصول ما ابزار پولیش کاری و ابزار پرداخت کاری استفاده می گردد.

خیلی کم.با یک رقم خیلی کم حدود 2 میلیون تومان می توانید یک کارگاه کوچک راه بیندازید

لوازم پرداخت کاری بنا ه صنف کاری قابل بهره برداری است.

همکاران گرامی در صنف پولیش کاری و دستگاه های پرداخت می توانند با شماره تلفن های شهبازی پولیش تماس بگیرند و علاوه بر مشاوره با نازلترین قیمتها دستگاه پرداخت کاری و لوازم پولیش را تهیه فرمایید.لازم به ذکر است دستگاه‌های پرداختکاری شهباز پولیش دارای ضمانت و گارانتی می باشند و توسط مجموعه شهباز پولیش تولید گردیده اند.

برای پولیش ماشین از کنف استفاده می شود.

کلیه دستگاه های پرداختکاری و پولیش کاری دارای یکسال گارانتی می باشند.